Оголошуємо результати конкурсів і флешмобу від кафедри фінансів у межах Global Money Week – 2023

Із нагоди святкування Global Money Week в Україні з 20 березня до 02 квітня 2023 р. кафедра фінансів Черкаського державного технологічного університету оголосила:
Флешмоб «Новини, цікаві факти та народна мудрість про гроші»;
Конкурс 1 «Здолай шахрая»;
Конкурс 2 «Круто бути в тренді» .
Упродовж усього періоду святкування ми отримували від студентів різноманітні повідомлення про підтримку наших ініціатив. Учасники вразили нас своєю наполегливістю та креативністю.
Тож, оголошуємо переможців:
Конкурс «Онлайн гра «Здолай шахрая онлайн» – правила фінансової безпеки». Завданням конкурсу було пройти у період 20.03 – 30.03.2023 р. онлайн-гру за цим посиланням та набрати найбільшу кількість балів. У конкурсі взяли участь 3 студенти бакалаврату та магістратури освітньої програми «Фінанси і кредит». І всі троє показали себе «Анти-шахраями 80-го рівня», адже впевнено здолали всіх «шахраїв» і заробили по 17340 балів!!!
Отже, вітаємо
Анну Башинську (здобувачку вищої освіти ЧДТУ спец. «Фінанси, банківська справа і страхування», група ФК-201),
Юлію Голубенко (здобувачку вищої освіти ЧДТУ спец. «Фінанси, банківська справа і страхування», група ФК-201) та
Юлію Кривенко (здобувачку вищої освіти ЧДТУ спец. «Фінанси, банківська справа і страхування», група ФМ-22)
не лише із перемогою в конкурсі, але й з отриманням таких необхідних нам усім знань щодо власної фінансової безпеки!
Конкурс «Круто бути в тренді!». На тлі повномасштабного вторгнення росії в Україну бути в тренді – це не лише всіляко підтримувати Збройні сили України, але й на всіх фронтах бути корисним державі на шляху до її перемоги, післявоєнної розбудови та сталого розвитку. Зокрема, це також означає й необхідність бути фінансово обізнаним та широко використовувати в повсякденному житті й отриманні нових знань цифрові технології! Завданням конкурсу було використовуючи платформу «Дія. Цифрова освіта»  у період 20.03 – 30.03.2023 р. пройти освітні серіали (із підтвердженням у вигляді сертифікату), які підвищують рівень фінансових знань. Переможцями могли стати студенти, які якнайшвидше переглянуть найбільшу кількість із запропонованих курсів.
Отже, у конкурсі взяли участь троє студентів бакалаврату та магістратури освітньої програми «Фінанси і кредит». Місця розподілились таким чином:
1-ше місце: Тетяна Лопушанська (здобувачка вищої освіти ЧДТУ спец. «Фінанси, банківська справа і страхування», група ФМ-22), яка пройшла 11 курсів;
2-ге місце: Yulia Holybenko (здобувачка вищої освіти ЧДТУ спец. «Фінанси, банківська справа і страхування», група ФК-201), яка отримала 8 сертифікатів;
3-тє місце: Анна Башинська (здобувачка вищої освіти ЧДТУ спец. «Фінанси, банківська справа і страхування», група ФК-201) із результатом 6 сертифікатів. 
Флешмоб «Новини, цікаві факти та народна мудрість про гроші» разом із кафедрою фінансів ЧДТУ підтримали Анна Башинська, Тетяна Лопушанська і Анастасія Пилипенко. Проте, виконала всі вимоги та щодня публікувала відповідні повідомлення – Анна Башинська.
Ми вітаємо Анну Башинську також як найактивнішу учасницю всіх!!!! наших заходів, змагань, конкурсів, олімпіад! Так тримати!
На кафедрі фінансів на переможців чекають цікаві та заохочувальні призи й подарунки!!!
Кафедра фінансів висловлює подяку всім здобувачам освіти, які долучились до заходів, конкурсів і флешмобу в межах Всесвітнього тижня грошей, який проводився в Черкаському державному технологічному університеті у період 20 березня – 02 квітня 2023 р.
Сподіваємось, що отримані під час Global Money Week – 2023 знання допоможуть у плануванні своїх грошей, забезпеченні стабільного фінансового майбутнього, бути далекоглядними та дбати про навколишнє середовище й суспільство, ухвалюючи виважені фінансові рішення!
Навчайся! Накопичуй! Заробляй!
#ГраНавчанняДобробут #GMWUkraine2023 #PlanYourMoney #PlantYourFuture #GMW2023 #кафедрафінансівчдту