У ЧДТУ в межах GMW-2023 відбувся турнір фінансової грамотності за методикою ігротренінгу «Життєвий капітал»

24 березня 2023 року в межах п᾿ятого дня Global Money Week на базі Черкаського державного технологічного університету за організаційної підтримки бізнес-тренерів Ділового клубу «Партнер» (м. Черкаси) відбувся турнір фінансової грамотності за методикою ігротренінгу «Життєвий капітал».
«Життєвий капітал» – це українська версія всесвітньо відомої гри «Cashflow» бізнесмена-мільйонера Роберта Кіосакі, що вчить заробляти, аналізувати своє ставлення до грошей і грамотно ними розпоряджатися в різних життєвих ситуаціях. Рухаючи фішки по ігровому полю, гравці зустрічаються з такими ж фінансовими проблемами, якими наповнене людське життя, та можуть протестувати свої фінансові стратегії у грі-симуляторі. Завдання, які ставить та вирішує гра, якнайбільше корелюються із офіційною темою Global Money Week – 2023 («Плануйте свої гроші, плекайте своє майбутнє»), адже звертають увагу молоді на необхідність бути далекоглядними, дбати про оточуюче середовище та суспільство, ухвалюючи виважені фінансові рішення.
У змаганнях взяли участь 5 команд із навчальних закладів обласного центру: Черкаського державного технологічного університету, Черкаського фізико-математичного ліцею, Черкаського гуманітарно-правового ліцею, ЗОШ № 26 ім І.Ф. Момота та ЗОШ № 19 І-ІІІ ступенів.
Упродовж гри команди прокачали фінансову кмітливість, спробували зрозуміти фінансовий ринок і навчитися інвестувати, а також познайомилися зі світом дорослих і уявили себе справжніми фінансовими стратегами.  
Переможці отримали сертифікати та заохочувальні призи від кафедри фінансів ЧДТУ та Інформаційного центру ЄС в Черкаській області. Місця розподілилися таким чином:
І місце – ЗОШ №19 І-ІІІ ступенів;
ІІ місце – Черкаський фізико-математичний ліцей
ІІІ місце – ЗОШ №26 ім І.Ф. Момота.
Сертифікати в номінації «Найбільший потенціал майбутнього» отримала команда Черкаського гуманітарно-правового ліцею, а в номінації «Фінансовий стратег» нагороду здобули студенти Черкаського державного технологічного університету.
Вітаємо всіх учасників змагань та переможців!
Дякуємо тренерам Ділового клубу «Партнер» (м. Черкаси) за чудову ідею турніру, а всім здобувачам освіти за неймовірні враження та щирі емоції. Сподіваємось, що всі учасники змагання стали справжніми поціновувачами бізнес-тренінгів та економічних ігор, а також змогли підвищити свій рівень фінансової грамотності для впевненого фінансового майбутнього й справжньої фінансової незалежності!
Дякуємо нашому партнеру Інжиніринговій школі Noosphere, яка надала можливість у безпечній атмосфері провести запланований захід!
Дякуємо Збройним силам України за можливість долучитися до Global Money Week – 2023!
Тримаємо освітній та фінансовий фронт разом!
Ставайте учасником Global Money Week! Приєднуйтесь до нас!
#ГраНавчанняДобробут #GMWUkraine2023 #PlanYourMoney #PlantYourFuture #GMW2023 #кафедрафінансівчдту