GMW ‒ 2023: день 5. Вебінар від Національного банку України

У межах Всесвітнього тижня грошей (Global Money Week ‒ 2023) викладачі кафедри фінансів Черкаського державного технологічного університету та здобувачі вищої освіти 24 березня 2023 р. взяли участь у вебінарі від Національного банку України «10 найпоширеніших схем платіжного шахрайства у воєнний час», який відбувався онлайн в ZOOM.
Головний експерт управління зв’язків із громадськістю та фінансової обізнаності НБУ Тетяна Машлаковська, яка проводила вебінар розповіла учасникам:
▪ про найпоширеніші сценарії шахрайства у воєнний час;
▪ правила безпеки у кіберпросторі;
▪ як подбати про захист свого банківського рахунку;
▪ як вберегтися від фішингу;
▪ як захисти свій гаджет та що робити в разі його викрадення.
Дякуємо офіційному координатору Global Money Week в Україні Національному банку за проведений захід. Як завжди неперевершено: професійно, інформативно, доступно, корисно, цікаво!
Дякуємо Збройним силам України за можливість долучитися до Global Money Week – 2023!
Тримаємо освітній та фінансовий фронт разом!
Ставайте учасником Global Money Week! Приєднуйтесь до нас!
#ГраНавчанняДобробут #GMWUkraine2023 #PlanYourMoney #PlantYourFuture #GMW2023 #кафедрафінансівчдту