Запрошення на заходи Global Money Week 24 березня 2023 р.

Із нагоди Всесвітнього тижня грошей (Global Money Week ‒ 2023) кафедра фінансів Черкаського державного технологічного університету запрошує 24 березня 2023 р. студентів, колег та всіх бажаючих об 11.00 долучитись до вебінару від НБУ «10 найпоширеніших схем платіжного шахрайства у воєнний час», який відбудеться онлайн в ZOOM.
Вебінар від головного експерта управління зв’язків з громадськістю та фінансової обізнаності НБУ Тетяни Машлаковської.
Учасники дізнаються:
▪ про найпоширеніші сценарії шахрайства у воєнний час;
▪ правила безпеки у кіберпросторі;
▪ як подбати про захист свого банківського рахунку;
▪ як вберегтися від фішингу;
▪ як захисти свій гаджет та що робити в разі його викрадення.
Як зареєструватися?
Щоб зареєструватися на захід, клацайте на це посилання. Також зареєструватися на захід можна, скориставшись календарем на сайті Центру фінансових знань «Талан».
Ставайте учасником Global Money Week! Приєднуйтесь до нас!
Global Money Week ‒ це щорічна міжнародна інформаційна кампанія, що включає заходи на фінансову тематику для дітей та молоді.
Усі матеріали про Global Money Week в Україні − за посиланням на офіційному лендингу Національного банку України.
Плануйте свої гроші, плекайте своє майбутнє!
Навчайся! Накопичуй! Заробляй!
#ГраНавчанняДобробут #GMWUkraine2023 #PlanYourMoney #PlantYourFuture #GMW2023 #кафедрафінансівчдту