Global Money Week в ЧДТУ: день 4

Заходи набирають обертів. Сьогодні кафедрою фінансів проведено три загальноуніверситетські олімпіади з дисциплін «Фінанси, гроші та кредит», «Страхування», «Податкова система» для  студентів бакалаврату й магістратури факультету економіки та управління.
Учасників та членів журі привітала завідувач кафедри фінансів професор Ірина Гончаренко. В інтерактивному форматі студенти дали відповіді на комплексні тестові запитання. Максимальна кількість балів, яку можна отримати – 100. Завдання олімпіади дозволяють в повній мірі оцінити компетентності з зазначених вище дисциплін.
Оргкомітет висловлює глибоку вдячність керівництву Черкаського державного технологічного університету за сприяння в проведенні олімпіад 2022 – 2023 навчального року.
Бажаємо успіху учасникам змагання! Нехай переможе найкращий!
Також сьогодні, 23 березня 2023 р., відбулась перша проблемна лекція доц. Лесі Бережної із циклу лекцій на тему «Фінансова грамотність та фінансова культура населення: теоретичні аспекти, проблеми і перспективи поліпшення в Україні» в складі вибіркової дисципліни «Фінансова інклюзія».
У ході жвавої дискусії й обговорення життєвих ситуацій студенти факультету економіки та управління глибше зрозуміли що таке «фінансова грамотність», «фінансові знання», «фінансова поведінка», усвідомили ключові вміння та навички фінансово грамотних людей, зміст поняття «фінансова культура», спробували надати відповідь на питання: «чому в Україні низька культура заощаджень та кредитна культура?», обговорили причини вразливості до шахрайських схем та необхідність підвищення рівня цифрової фінансової грамотності населення.
Дякуємо Збройним силам України за можливість провести заплановані заходи!
Тримаємо освітній та фінансовий фронт разом!
Ставайте учасником Global Money Week! Приєднуйтесь до нас!
#ГраНавчанняДобробут #GMWUkraine2023 #PlanYourMoney #PlantYourFuture #GMW2023 #кафедрафінансівчдту