Підвищуємо обізнаність щодо академічної доброчесності

6 березня викладачі кафедри фінансів взяли участь у вебінарі «Академічна доброчесність: виклики, проблеми та перспективи», який був організований НУ «Запорізька політехніка».

Метою вебінару стало підвищення обізнаності учасників щодо проблем забезпечення академічної доброчесності, ознайомлення з перспективами розвитку національного законодавства України у цій сфері, а також обговорення сучасних викликів та можливостей, які виникають на перетині академічної доброчесності та розвитку штучного інтелекту.

Дякуємо модератору Олені СКУЙБІДІ, к.т.н., доценту, начальниці відділу перспективного розвитку, ліцензування, акредитації та якості освіти,

а також спікерам:

Івану НАЗАРОВУ – д. юр. н., професору, заступнику голови Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти;

Володимиру БАХРУШИНУ – д.ф.-м.н., професору НУ «Запорізька політехніка», члену Національної команди експертів з реформування вищої освіти;

Євгену НІКОЛАЄВУ – директору Аналітичного центру «ОсвітАналітика» Університету Грінченка;

Руслану КУЛИКОВСЬКОМУ – к.т.н., доценту, проректору НУ «Запорізька політехніка»,

які допомогли більш глибше зрозуміти важливість дотримання академічної доброчесності у науковій та освітній діяльності.

Дякуємо Силам оборони України за можливість брати участь у таких заходах.