Зустріч зі стейкхолдерами ОП «Фінанси і кредит» ГУ ДПС у Черкаській області в межах Global Money Week – 2023

30 березня 2023 р. студенти факультету економіки та управління та інших факультетів ЧДТУ, мали чудову нагоду відвідати відкриту лекцію та заглибитись в особливості роботи ГУ ДПС у Черкаській області. Знайомство з історією ДПС та організацією надання консультативних послуг відбулось за допомогою начальника ДПІ у м. Черкаси Олександра Коваленка та завідувача сектору інформаційної взаємодії ГУ ДПС у Черкаській області Тетяни Нижник.
Начальник відділу податків і зборів з фізичних осіб у м.Черкаси та проведення камеральних перевірок управління оподаткування фізичних осіб Віталій Лушников а також начальник відділу адміністрування місцевих податків і зборів з юридичних осіб та розгляду звернень управління оподаткування юридичних осіб Ганна Балабан більш детально окреслили особливості адміністрування податків в умовах воєнного стану.
Дякуємо Олександру Коваленку, Тетяні Нижник, Віталію Лушникову та Ганні Балабан за живий діалог, за невимушену дружню атмосферу, за чіткі і зрозумілі відповіді на різноманітні питання, які наразі є актуальними для сучасної молоді, яка прагне не лише до особистого розвитку, але й повоєнного розвитку України. Адже розбудова нашої держави неможлива без прозорого й зрозумілого оподаткування та без відповідального бізнесу й громадян, які сумлінно сплачують податки.
Як завжди, за традицією, найбільш активні студенти отримали сертифікати за найкраще питання.
Сподіваємось, що організована відкрита лекція та проведений в межах Global Money Week 2023 майстер-клас висококваліфікованими спеціалістами, підвищив рівень фінансової грамотності та ще більше спонукав і змотивував студентів до отримання нових знань та навичок, щоб мати можливість стати в майбутньому відповідальними громадянами своєї країни!
Кафедра фінансів ЧДТУ висловлює глибоку повагу та вдячність начальнику ДПІ у м. Черкаси Олександру Коваленку, завідувачу сектору інформаційної взаємодії ГУ ДПС у Черкаській області Тетяні Нижник, начальнику відділу податків і зборів з фізичних осіб у м. Черкаси та проведення камеральних перевірок управління оподаткування фізичних осіб Віталію Лушникову, а також начальнику відділу адміністрування місцевих податків і зборів з юридичних осіб та розгляду звернень управління оподаткування юридичних осіб Ганні Балабан за увагу, приділений час та гостинність, а також цікаву, корисну та змістовну інформацію!
Тримаємо освітній та фінансовий фронт разом! 
Дякуємо Збройним силам України за можливість долучитися до Global Money Week – 2023!
Ставайте учасником Global Money Week! Приєднуйтесь до нас!
#ГраНавчанняДобробут #GMWUkraine2023 #PlanYourMoney #PlantYourFuture #GMW2023 #кафедрафінансівчдту