Проблемні лекції для внутрішньо переміщених осіб в межах Global Money Week – 2023 в ЧДТУ. День 9

30.03.2023 р. з метою підвищення рівня фінансової грамотності та фінансової захищеності для внутрішньо переміщених осіб в Будинку культури ім. Кулика були проведені дві проблемні лекції:
Лекція 1 на тему «Особливості пенсійного забезпечення в умовах воєнного стану» від Головного управління Пенсійного фонду України в Черкаській області;
Лекція 2 на тему «Фінансова безпека у воєнний час» від викладачів кафедри фінансів Черкаського державного технологічного університету.
Кафедра фінансів ЧДТУ висловлює глибоку подяку Начальнику сервісного центру Головного управління Пенсійного фонду України в Черкаській області Сергієнко Наталії Вікторівні за увагу, доброзичливість, приділений час та таку актуальну й потрібну для людей, що потерпіли внаслідок збройної агресії росії проти України, інформацію. Під час лекції особливо було наголошено на необхідності оцифровки трудової книжки, прозорих та офіційних доходів, з яких сплачуються податки, можливості електронної подачі всіх документів та ведення електронного кабінету.
Під час лекції 2 на тему «Фінансова безпека у воєнний час» професор кафедри фінансів ЧДТУ Березіна Олена Юріївна та доцент кафедри фінансів ЧДТУ Бережна Леся Віталіївна познайомили присутніх із можливими схемами шахрайства та застерегли від потенційних дій злочинців.
Маємо сподівання, що організований в межах Global Money Week 2023 захід, підвищив рівень фінансової грамотності й фінансової культури людей, які потребують максимального захисту, та допоміг їм більш безпечно та впевнено почувати себе на ринку фінансових послуг.
Тримаємо освітній та фінансовий фронт разом!
Дякуємо Збройним силам України за можливість долучитися до Global Money Week – 2023!
Ставайте учасником Global Money Week! Приєднуйтесь до нас!
#ГраНавчанняДобробут #GMWUkraine2023 #PlanYourMoney #PlantYourFuture #GMW2023 #кафедрафінансівчдту