Участь викладачів кафедри фінансів у Щорічній дослідницькій конференції «Інструменти економічної політики у світлі невпинних змін», організованій Національним банком України

7-9 червня викладачі кафедри фінансів взяли участь у 3-денній серії онлайн-лекцій Національного банку України за участі зіркових спікерів Щорічної дослідницької конференції «Інструменти економічної політики у світлі невпинних змін». Зокрема, 07 червня 2021 р. відбулась лекція «Антикризова політика центральних банків в часи невизначеності» від Арчіла Мествірішвілі, Заступника Голови Національного банку Грузії. 08 червня 2021 з лекцією на тему «Дослідження комунікаційної політики центрального банку за допомогою машинного навчання» виступила Софія Казіннік, PhD, старший спеціаліст з кількісного аналізу, Федеральний резервний банк Ричмонда (США). 09 червня 2021 Джованні Рікко (PhD, доцент, Університет Ворика (Великобританія)) познайомив слухачів із темою «Внутрішні та міжнародні наслідки монетарної політики США». Дякуємо спікерам за професійну, доступну, корисну та цікаву інформацію!