Участь викладачів кафедри фінансів у семінарі НБУ

27-28 травня 2021 року викладачі кафедри фінансів взяли участь у семінарі Національного банку України на тему «Практичні аспекти формулювання та реалізації монетарної політики», який зібрав в онлайн-форматі понад 160 викладачів з понад 40 навчальних закладів із 20 міст України.

Такі регулярні зустрічі допомагають підвищувати рівень обізнаності з питань монетарної політики та надають стимул ділитися отриманою інформацією зі здобувачами вищої освіти.

Упродовж двох днів члени Ради Національного банку України, а також фахівці Департаменту монетарної політики та економічного аналізу, Департаменту відкритих ринків презентували слухачам актуальні питання грошово-кредитної політики.

Програма семінару охопила такі питання:

• перспективи зростання економіки України після коронакризи;
  • глобальна зміна клімату та заходи з макроекономічної політики;
  • монетарні інструменти НБУ для протидії наслідкам ковід-кризи;
  • великі дані для макроекономічного аналізу;
  • глобальна економіка ‒ «commune bonum»;
  • результати діяльності центральних банків з інфляційним таргетуванням: роль розробки політики та якості інституцій;
  • криптоактиви: міфи vs факти та потенційний вплив на монетарну сферу.

Кафедра фінансів Черкаського державного технологічного університету вкотре щиро дякує Департаменту монетарної політики та економічного аналізу за можливість долучитися до таких важливих заходів! Як завжди на високому рівні ‒ професійно, цікаво, змістовно і корисно!