У ЧДТУ в межах Global Money Week відбулися зустрічі зі стейкхолдерами з Управління Північного офісу Держаудитслужби та Департаменту фінансової політики Черкаської міської ради

24 березня 2021 року в Черкаському державному технологічному університеті у межах Міжнародного тижня грошей (Global Money Week ‒ 2021) за ініціативи кафедри фінансів факультету економіки та управління пройшла «Мотиваційна зустріч із професіоналами». У гості до студентів завітали стейкхолдери: Управління Північного офісу Держаудитслужби – керівник управління Велько Тетяна Миколаївна; Департамент фінансової політики Черкаської міської ради – директор Департаменту Харенко Тетяна Іванівна.

Поважні спікери окреслили перспективи працевлаштування в органах місцевого самоврядування та державної служби і запросили здобувачів після закінчення закладу вищої освіти приєднуватися до команди професіоналів-практиків Черкаського регіону.

Переможцями сьогоднішнього дня в номінації «Найкраще питання спікеру» стали:

– Яшний Ярослав, ЕП-204;

– Степанова Вікторія, МЕ-203;

– Куць Катерина, ФК-181;

– Ніколаєнко Анна, БО-202.

Дякуємо шановним гостям!