Дні студентської науки – 2018

17 квітня 2018 р. на кафедрі фінансів була проведена студентська науково-практична конференція в межах Днів студентської науки – 2018.

У ході змістовної роботи конференції було заслухано 44 доповіді. Основні проблеми, що розглядались у доповідях: тенденції розвитку ринку банківських послуг та страхового ринку України; проблеми фінансування суб’єктів господарювання; проблеми економіко-математичного моделювання фінансових та економічних процесів; проблеми функціонування валютного та фондового ринків; проблеми монетарної та фіскальної політики тощо.

За результатами проведення Днів студентської науки переможцями стали:

Перше місце:
студентка V-го курсу факультету економіки та управління, групи ФКМ-017, Дмитренко Інна Анатоліївна, тема доповіді: „Аналіз сучасного стану страхового ринку України”, науковий керівник проф. Гончаренко І. Г.
студентка V-го курсу факультету економіки та управління, групи ФКМ-017, Голиш Вікторія Михайлівна, тема доповіді: „Основні тенденції розвитку страхового ринку України, науковий керівник проф. Гончаренко І. Г.

Друге місце:
студентка V-го курсу факультету економіки та управління, групи ФКМ-017, Кучеренко Єлизавета Валеріївна, тема доповіді: „Конкурентні позиції України в міжнародних економічних рейтингах”, науковий керівник проф. Гончаренко І. Г.
студент ІІІ-го курсу факультету економіки та управління, групи ФК-151, Дорошенко Ярослав Олександрович, тема доповіді: „Особливості ефективного використання прибутку підприємств”, науковий керівник проф. Березіна О. Ю.
студентка ІІ-го курсу факультету економіки та управління, групи МЕ-163, Бондар Тетяна Русланівна, тема доповіді: „Прогнозування рівня безробіття молоді в Україні за допомогою економіко-математичних методів”, науковий керівник доц. Бережна Л. В.

Третє місце:
студент ІІ-го курсу факультету економіки та управління, групи ФК-161, Степаненко Назар Ігорович, тема доповіді: „Матричні моделі в економіці”, науковий керівник доц. Бережна Л. В.
студентка ІV-го курсу факультету економіки та управління, групи ЗФКСК-146, Куліковська Анастасія Станіславівна, тема доповіді: „Фінансове забезпечення установ науки і освіти в Україні”, науковий керівник ст. викладач Серватинська І. М.
студент ІV-го курсу факультету економіки та управління, групи ФК-141, Шилаєв Євгеній Андрійович, тема доповіді: „Управління прибутком підприємства: вітчизняні реалії та зарубіжний досвід”, науковий керівник ст. викладач Серватинська І. М.

Вітаємо учасників конференції з науковими здобутками та бажаємо подальших успіхів!