День відкритих дверей

24 лютого 2018 року в Черкаському державному технологічному університеті відбувся День відкритих дверей.

Кафедра фінансів, в межах заходів, представила спеціальність 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» (освітня програма «Фінанси і кредит»). Викладачі кафедри фінансів спільно із студентами спеціальності спілкувалися із учнівською молоддю, демонстрували наукові досягнення. Студенти-фінансисти ділилися досвідом навчання у виші, розповідали про переваги навчання за фахом фінансиста, приймали участь у різноманітних квестах, пригощалися солодощами.

Шановні абітурієнти, дякуємо вам за чудову зустріч, маємо надію, що сьогоднішній день допоможе вам у правильному виборі професії. Чекаємо на вас!