Чергова перемога студентів-фінансистів Черкаського державного технологічного університету

Пам’ятаєте тезу Марва Коллінза: «Успіх не прийде до Вас. Ви самі повинні дійти до нього»? Так от, колектив кафедри фінансів та студентство цілеспрямовано крокує до успіху! У II турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук зі спеціальності «Гроші, фінанси і кредит», що проводився 4-6 квітня 2017 р. у Київському національному університеті ім. Тараса Шевченка призові місця здобули студенти 4 курсу групи ФКск-134 – Хлівицька Є.В. (2 місце) та Голиш В.М. (3 місце), які були відзначені дипломами, а також дипломом була відзначена керівник наукових робіт старший викладач кафедри фінансів Рудь О.В.

Крім того, студенти кафедри фінансів ЧДТУ Гончар Тетяна (5 курс, група ФКМ-161) та Дорошенко Ярослав (2 курс, група ФК-151) приймали участь у ІІ турі Всеукраїнської Олімпіади зі спеціальності «Фінанси і кредит», яка проводилася в Харківському національному економічному університеті ім. Семена Кузнеця. За результатами участі в ІІ етапі Всеукраїнської Олімпіади студенти були нагороджені грамотами.

Колектив кафедри фінансів вітає студентів із гідним представленням школи фінансового успіху ЧДТУ. Пишаємося та бажаємо подальших успішних кроків на науковій ниві!