Global Money Week в ЧДТУ: день 4

20 березня у межах заходів від Національного банку України та Junior Achievement Ukraine @Junior Achievement Ukraine для дітей та молоді викладачі кафедри фінансів мали чудову нагоду взяти участь та провести самостійно різноманітні заходи, зокрема:

1) для студентів 2-го курсу факультету економіки та управління доцент Леся Бережна провела Kahoot!-вечірки від Junior Achievement Ukraine @Junior Achievement Ukraine. Вітаємо переможців Квізів «Легкі кредити» та «Інвестиції»!

2) викладачі та студенти відвідали вебінар від координаторки Національного проєкту з медіаграмотності “Фільтр” Анни Нестеренко на актуальну тему: “Як алгоритми, інфлюенсери та штучний інтелект впливають на нашу інформаційну реальність?”. Було цікаво дізнатись як соцмережі та Telegram-канали маніпулюють нашою увагою, як працює ШІ у створенні фейкових відео, фото та новин, як знаменитості “рекламують” шахрайські схеми без свого відома, як розпізнавати фейкову рекламу та маніпулятивні заголовки та які ресурси та інструменти допоможуть перевіряти інформацію.

3) як завжди цікаво та змістовно пройшла екскурсія від зберігача фондів Музею грошей НБУ, доктора історичних наук Андрія Бойко-Гагаріна. Під час заходу слухачі дізнались про жіночий світ монети, адже сам термін “монета” походить від імені римської богині Юнони Монети; про жіночі портрети та образи, які здавна прикрашали монети; про модні тенденції жіночих зачісок та одягу, що були зображені на монетах а також чому українки зберігають традицію носити прикраси з монет (дукачі)?

4) зі студентами 3-го курсу освітньої програми «Фінанси і кредит» доцент Євгенія Ломако опрацювала та розглянула додаткові матеріали: «Як змінилася українська гривня за 27 років?» та «Повчальні відео про платіжне шахрайство».

5) викладачами кафедри фінансів були проведені три загальноуніверситетські олімпіади з дисциплін «Фінанси, гроші та кредит», «Страхування», «Податкова система» для студентів бакалаврату факультету економіки та управління.

В інтерактивному форматі студенти дали відповіді на комплексні тестові запитання. Максимальна кількість балів, яку можна отримати – 100. Завдання олімпіади дозволяють в повній мірі оцінити компетентності з зазначених вище дисциплін.

Бажаємо успіху учасникам змагання! Нехай переможе найкращий!

Дякуємо розробникам Kahoot!-вечірок та спікерам за надзвичайно корисні знання та практичні навички.

Обирай надійну (неупереджену) фінансову інформацію, подбай про своє фінансове майбутнє.

 

Ставайте учасником Global Money Week! Приєднуйтесь до нас!

Долучайтесь до заходів GMW-2025 разом з кафедрою фінансів!

 

Дякуємо Силам оборони України за можливість брати участь у GMW-2025!

 

#GMW2025, #GMWUkraine2025, #ГраНавчанняДобробут, #GMWJAUkraine2025 #WiseMoneyTomorrow #ThinkBeforeFollow #EUCodeWeek #ТаланІнтеграція #кафедрафінансівЧДТУ