Для вступу до магістратури на навчання на спеціальність 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» освітньої програми «Фінанси і кредит» галузі знань 07 «Управління та адміністрування» необхідно буде пройти магістерський тест навчальної компетентності (МТНК).

Тест складатиметься з двох частин: вербально-комунікативного і логіко-аналітичного компонентів.

Усього буде 33 завдання, з-поміж яких:

  • 10 завдань на заповнення пропусків у мікротексті (буде запропоновано доповнити речення в мікротексті словосполученнями / словами з наведених варіантів);
  • 23 завдання з вибором однієї правильної відповіді з чотирьох варіантів.

На виконання тесту відведено 75 хвилин.

Завдання МТНК буде оцінено відповідно до схеми нарахування балів. Тобто по 1 тестовому балу буде нараховано за кожну правильну відповідь на завдання з вибором однієї правильної відповіді та по 1 тестовому балу за кожний правильно заповнений пропуск у мікротексті. Отже, за виконання завдань МТНК можна отримати від 0 до 33 балів. Для конкурсного відбору будуть використовувати результати, переведені у шкалу 100-200 балів.

Робоча група з підготовки МТНК при #МОН розробила демонстраційний варіант тесту: bit.ly/3axzDQ0.

Майбутні магістри, не гайте часу, тренуйтеся та оцінюйте власні можливості.

Бажаю вам успіхів і запрошую на навчання в Черкаський державний технологічний університет / ЧДТУ за спеціальністю 072 «Фінанси, банківська справа та страхування»!

 

Докладніше про умови вступу, спеціальності та освітньо-професійні програми – на нашому сайті: https://finance.chdtu.edu.ua/

або за телефонами:

+38(0472) 51-15-78 Приймальна комісія

+380949853512     [email protected]       Консультаційний центр з питань прийому на навчання на спеціальність 072 «Фінанси, банківська справа та страхування»

+380674738183        [email protected]t

Через війну багато українських школярів були вимушені виїхати, серед них чимало учнів випускних класів. Для того, щоб вступники залишаючись в безпеці за кордоном могли скласти іспити для вступу до ВНЗ був створений національний мультипредметний тест (НМТ). В цьому році цей тест замінить Зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО) та буде складатися з трьох частин: завдання з української мови, математики й історії України.

Для того, щоб скласти НМТ необхідно пройти два етапи реєстрації:

з 20 травня до 7 червня – підтвердити участь;

✅ з 21 червня до 7 липня –  остаточно визначитися з вибором міста/країни, де буде зручно пройти тестування.

👉 Тільки після проходження двох етапів підтвердження участі з 12 липня 2022 року для учасника з’явиться можливість завантажити із розділу «Місце проведення» запрошення-перепустку, де буде зазначено дату, час і місце складання НМТ.

До переліку країн, де українські вступники можуть скласти НМТ входять: Австрія, Бельгія, Болгарія, Велика Британія, Данія, Естонія, Ірландія, Іспанія, Італія, Латвія, Литва, Молдова, Нідерланди, Німеччина, Польща, Португалія, Румунія, Словаччина, Угорщина, Франція, Хорватія, Чехія і Швеція.

У цих країнах будуть створені екзаменаційні центри, оснащені необхідним комп’ютерним обладнанням. З учасниками будуть працювати українськомовні педагоги.

Навчаймося! Ваша освіта – важлива для відбудови України!

З сьогоднішнього дня, 20 травня, абітурієнти, які планують цього року вступати до вузів, мають підтвердити свою участь у національному мультипредметному тесті (НМТ), повідомляє міністр освіти Сергій Шкарлет.

Процедура триватиме до 7 червня. Якщо не встигнете, брати участь в основній сесії не зможете.

Буде ще один етап підтвердження участі у тесті, а потім, з 12 липня, учасники зможуть завантажити запрошення-перепустку, де буде вказано дату, час та місце проведення НМТ.

Запрацював новий сайт приймальної комісії ЧДТУ: https://vstup.chdtu.edu.ua

На даному сайті 11 травня з 9-00 розпочнеться реєстрація для участі в єдиному вступному іспиті з іноземної мови.

Алгоритм дій при реєстрації можна переглянути за посиланням: https://vstup.chdtu.edu.ua

З 9:00 11 травня до 18:00 3 червня 2021 року триватиме реєстрація вступників, які планують складати єдиний вступний іспит з іноземної мови (ЄВІ) та єдине фахове вступне випробування (ЄФВВ) для вступу на навчання для здобуття ступеня магістра. ЄФВВ складають вступники на спеціальності «Право» і «Міжнародне право».

Це передбачено Умовами прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2021 році bit.ly/3tltnyy.

З метою дотримання однакових умов проведення реєстрації МОН розроблено Тимчасові рекомендації bit.ly/3eRIeM0 щодо проведення у 2021 році реєстрації вступників для участі в єдиному вступному іспиті та єдиному фаховому вступному випробуванні для їх використання приймальними комісіями.

Основна сесія єдиного вступного іспиту проводиться 30 червня, єдиного фахового вступного випробування – 2 липня (додаткова сесія проводиться в строки, встановлені Українським центром оцінювання якості освіти).

Докладніше: bit.ly/3unZ8YZ

#ВищаОсвіта #Вступ2021