Проводимо майстер-клас для школярів

4 червня кафедра фінансів Черкаського державного технологічного університету організувала тематичну зустріч «Платіжна безпека: майстер клас протидії шахраям», прочитала лекцію та провела гру, завданням якої стало скласти головоломку-доміно з платіжної безпеки, для учнів Фізико-математичного ліцею м. Черкаси.
Метою заняття, яке провели завідувач кафедри, д.н.держ.упр., професор Ірина Гончаренко, к.е.н., доцент Леся Бережна, к.е.н., доцент Наталія Бойніцка, к.е.н., доцент Анна Шевченко, к.е.н., доцент Євгенія Ломако стала нагальна потреба познайомити школярів із правилами платіжної безпеки, дізнатись про актуальні схеми шахрайства у воєнний час, вберегти їх від випадків шахрайства, поліпшити обізнаність про кібергігієну, платіжну безпеку, правила безпечних онлайн-покупок, телефонне шахрайство, фінансовий номер телефону та сформувати культуру безпечної поведінки у віртуальному просторі.
Захід відбувся в межах Всеукраїнської інформаційної кампанії з протидії платіжному шахрайству #ШахрайГудбай, яку проводить Національний банк України.

Дякуємо креатівній молоді за цікаве спілкування!

Дякуємо Силам оборони України за можливість проводити такі заходи!