Викладачі кафедри фінансів взяли участь у семінарі Національного банку України

23 травня 2024 року у форматі Онлайн (Zoom) викладачі кафедри фінансів взяли участь в семінарі Національного банку України для викладачів ЗВО України «Стан фінансового сектору України та його готовність до впровадження нових регуляторних вимог».

Завдяки участі у заході, працівники освітньої сфери мали можливість ознайомитися зі станом та перспективами банківського сектору, змінами у вимогах до капіталу банків, оцінкою платоспроможності боржників та стрес-тестування банків під час війни, поточним станом та тенденціями на страховому ринку та змінами до вимог до платоспроможності страховиків.

Велика подяка Першому заступнику Голови НБУ Катерині Рожковій, Директорові Департаменту фінансової стабільності НБУ Первін Дадашовій, фахівцям Департаментів методології регулювання діяльності небанківських фінансових установ НБУ, заступнику директора – начальнику управління Департаменту фінансової стабільності НБУ Максиму Дробязгіну, заступнику начальника управління Департаменту фінансової стабільності НБУ Василю Борищуку за Вашу професійність та бажання ділитись знаннями та цінним досвідом із викладачами закладів вищої освіти

Як завжди неперевершено: інформативно, доступно, корисно, якісні ілюстративні матеріали. Дякуємо спікерам та організаторам!

Дякуємо силам оборони України за можливість брати участь у таких заходах!