День 5 GMW: беремо участь у вебінарі “Як інформація змінює наше мислення та поведінку”

22 березня 2024 р. студенти Черкаського державного технологічного університету отримали унікальну нагоду взяти участь у вебінарі “Як інформація змінює наше мислення та поведінку”, який проводила Оксана Мороз, засновниця ініціативи з інфогігієни “Як не стати овочем”. В умовах гібридної війни росії проти України, в умовах постійних ІПСО з боку ворога важливим для всіх громадян нашої держави є розуміти основу для формування маніпуляцій, як маніпулюють в телеграмі та ТікToк, як діють шахраї під час війни, розібратись із відповідями на питання «чи є правда під час війни?», «як розрізнити об’єктивні медіа та сміттярки?», «як мінімізувати вплив інфовірусів на людей?» та «які правила інфогігієни?».

Дякуємо спікеру за неймовірно цікаву і корисну інформацію.

Захистіть свої гроші, убезпечте своє майбутнє!

Дякуємо Силам оборони України за можливість взяти участь у GMW-2024!

#ГраНавчанняДобробут #GMWUkraine2024 та #ProtectYourMoney #SecureYourFuture #GMW2024 #кафедрафінансівчдту