Другий день Global Money Week – 2024 в ЧДТУ

19 березня 2024 р. студенти ЧДТУ в межах Global Money Week отримали можливість взяти участь у вебінарі від Національного банку України «Платіжне шахрайство: досліджуємо разом з Кіберполіцією». Спікерами виступили Дар’я Грицаєнко, головний інспектор відділу протидії онлайн-шахрайств Департаменту Кіберполіції Національної поліції України та Олександр Черненко, старший інспектор Департаменту Кіберполіції Національної поліції України.

Учасники дізнались правила безпеки в інтернеті; останні тенденції у сфері платіжного шахрайства; методи, які використовують шахраї у своїх схемах та як від них захиститися; приклади роботи з попередження та виявлення платіжного шахрайства працівниками кіберполіції.

Дякуємо спікерам за неймовірно цікаву і корисну інформацію.

Усі матеріали про Global Money Week в Україні − за посиланням на офіційному лендингу Національного банку України.

Захистіть свої гроші, убезпечте своє майбутнє!

Ставайте учасником Global Money Week! Приєднуйтесь до нас!

Долучайтесь до заходів GMW-2024 разом з кафедрою фінансів!

Дякуємо Силам оборони України за можливість взяти участь у GMW-2024!

#ГраНавчанняДобробут #GMWUkraine2024 та #ProtectYourMoney #SecureYourFuture #GMW2024 #кафедрафінансівчдту