Стартуємо Global Money Week – 2024

Сьогодні, 18.03.2024 р., в Україні стартував Global Money Week (Всесвітній тиждень грошей)!

Ключова тема Global Money Week у 2024 році – “Захистіть свої гроші, убезпечте своє майбутнє”.

Цього року він відзначатиметься одночасно у світі та в Україні з 18 до 24 березня 2024 року.

Черкаський державний технологічний університет також долучається до анонсованих заходів.

Сьогодні студенти освітньої програми «Фінанси і кредит» мали можливість взяти участь у двох вебінарах від Національного банку України:

1. Вебінар: “Безпечні платежі: ключові аспекти для власників платіжних карток”. Спікер: Сергій Глотов, керівник управління з протидії шахрайству в платіжних і кредитних операціях ПриватБанку. Учасники дізналися про найпоширеніші види шахрайства, як захистити свої фінанси від шахраїв, ключові правила платіжної безпеки, які кожен клієнт банку повинен знати, щоб уникнути шахрайства та зберегти свої кошти в безпеці.
  2. Вебінар: “Алхіміки, яким вдалося, або історія українських фальшивомонетників” Спікером виступив Андрій Бойко-Гагарін, доктор історичних наук, старший зберігач фондів Музею грошей Національного банку України. Учасники мали змогу почути повчальні історії українських фальшивомонетників; дізнатися хто займався підробкою монет упродовж віків та які покарання за фальсифікацію грошей застосовувалися державою.

Дякуємо спікерам за неймовірно цікаву і корисну інформацію.

Усі матеріали про Global Money Week в Україні − за посиланням на офіційному лендингу Національного банку України.

Захистіть свої гроші, убезпечте своє майбутнє!

Ставайте учасником Global Money Week! Приєднуйтесь до нас!

Долучайтесь до заходів GMW-2024 разом з кафедрою фінансів!

Дякуємо Силам оборони України за можливість взяти участь у GMW-2024!

#ГраНавчанняДобробут #GMWUkraine2024 та #ProtectYourMoney #SecureYourFuture #GMW2024 #кафедрафінансівчдту