Науковці ЧДТУ представили власні розробки онлайн-курсів у межах міжнародного проєкту

Днями відбулася підсумкова зустріч онлайн-курсу «Towards Becoming a MOOC Designer» міжнародного проєкту Cred4Teach «MOOC-based micro-credentials for teacher professional development» від ERASMUS+ KA2, учасником якого є Черкаський державний технологічний університет.

Девʼять науковців, що представляли різні підрозділи університету, пройшли двомісячне навчання на двох онлайн-платформах та інтегровану офлайн підготовку в університеті Анадолу (Туреччина) під керівництвом професора Cengiz Hakan Aydin.

Після виконання практичних тренувальних завдань, дві команди від ЧДТУ представили на фінальному зібранні 2 лютого 2024 року власні розробки – короткі онлайн курси «Креативне мислення» (виконавці Анжела Бойко, Олена Березіна, Людмила Усик, Олена Астапова-Вязьміна, Наталія Махиня) та «STEM-освіта в технічному університеті» (виконавці Юрій Триус, Максим Бондаренко, Володимир Андрієнко, Костянтин Базіло).

Обидва міні-курси вже розміщені на платформі Moodle – у системі дистанційного навчання ЧДТУ. Вони можуть бути адаптовані під модулі для самостійної роботи студентів і для підвищення кваліфікації освітян. Курси містять лекції у текстовому форматі, презентації, відео- й аудіо супровід, додаткові матеріали, тести й творчі завдання.