Участь студентки кафедри фінансів у міжнародній осінній школі за програмою Еразмус+

Студентка четвертого курсу бакалаврату Башинська Анна, що навчається за освітньою програмою «Фінанси і кредит» на спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування», взяла участь у міжнародній осінній школі «Лідерство, залучення та широка інклюзія в співпраці університетів та громад». Школа була організована Українським державним університетом імені Михайла Драгоманова (м.Київ) в рамках імплементації проєкту Жан Моне Центром досконалості Жана Монне «Європейські Студії соціальних інновацій в освіті» та у синергії з проєктами напряму Еразмус+ КА2 «Університети-Громади: Посилення співпраці» та Кафедра Жана Монне «Соціальні та культурні аспекти Європейських Студій».

П’ять днів школи поєднали більше 50 студентів-учасників з різних куточків України у навчанні лідерству та співпраці. З 30 жовтня по 3 листопада 2023 року  кожен день був присвячений окремій темі:

30.10. – Лідерство та інклюзія в освіті,

31.10. – Соціальні аспекти освітнього лідерства,

1.11. – Лідерство та залучення у взаємодії  університетів та громад,

2.11. –Відповідальне глобальне лідерство ЄС,

3.11. – Розвиток спільнот та глобальне лідерство.

Зануритись у проблематику лідерства та співпраці громад в сучасних умовах учасникам допомогли викладачі з університетів України, Німеччини, Великобританії, Італії.

Учасники отримали нові робочі інструменти з кращих європейських практик в області впровадження принципів лідерства, широкої інклюзії, соціальної згуртованості, міжкультурного діалогу, ідей соціальних інновацій та принципів залучення спільноти для сталого розвитку університетів та  суспільства.