Беремо участь у форумі від НАЗЯВО

6 листопада викладачі кафедри фінансів взяли онлайн участь в Українському форумі якості освіти UQAF – 2023 від НАЗЯВО, де розглядались питання забезпечення якості вищої освіти в Україні, а також кращі практики з розбудови внутрішньої системи забезпечення якості освіти.

Дискусійні панелі були присвячені актуальним питанням місії, перспектив та викликів системи забезпечення якості, питанням постакредитаційного моніторингу а також академічної доброчесності.

Серед основних учасників і спікерів форуму стали:

Михайло Винницький, який зазначив, що трансформація освіти на принципах європеїзації, автономії ЗВО, субʼєктності студента та викладача триває.

Ольга Будник, яка закликала сприймати освіту, як інвестицію.

Андрій Бутенко, який переконав, що ідея постакредитаційного моніторингу полягає у систематичному забезпеченні якості вищої освіту.

Лілія Гриневич, яка закликала комунікувати освітні реформи задля уникнення значного опору суспільства.

Дякуємо організаторам за цікавий захід, через який Національне агенство забезпечення якості вищої освіти спробувало знайти відповідь на виклики сьогодення.

Дякуємо силам оборони України за можливість долучитись до заходу!