Зустріч зі стейкхолдерами АТ КБ “ПриватБанк” в межах Global Money Week – 2023

Триває другий тиждень Всесвітнього тижня грошей (GMW-2023) в Черкаському державному технологічному університеті. 28 березня 2023 р. студенти факультету економіки та управління мали чудову нагоду відвідати відкриту лекцію та побувати на майстер-класі в одному з найбільших українських банків АТ КБ «ПриватБанк». Головна тема зустрічі: «Сучасний банківський працівник: хто він?». Саме це питання найбільше цікавило здобувачів вищої освіти, які хочуть вже зараз, під час навчання розуміти якими рисами характеру має володіти сучасний випускник, щоби стати успішним банкіром і досягти успіху в кар᾿єрному зростанні в банківській сфері.
Своїм особистим досвідом та особливостями роботи АТ КБ «ПриватБанк» зі студентами поділились головний фахівець із торгового еквайрингу Бут Олександр Олександрович та старший менеджер з кредитних карток Вовченко Андрій Григорович.
У формі живого діалогу та інтерактивного спілкування здобувачі освіти дізнались відповіді на різні питання, зокрема:
-Як війна вплинула на прибутковість ПриватБанку?
-Чи стали клієнти банку з 24.02.2022 р. більше здійснювати розрахунків онлайн?
-Як ПриватБанк, як лідер ринку банківських послуг в Україні, допомагає долати населенню виклики сьогодення? Зокрема: в розрахунках громадян України, які виїхали закордон, клієнтам під час «блекаутів», внутрішньопереміщеним особам, тим хто втратив майно?
-Як уберегтись від шахраїв під час розрахунків платіжними картками?
-Та на багато інших запитань.
Найбільш активні студенти отримали від працівників банку пам᾿ятні монети та сертифікати за найкраще питання.
Сподіваємось, що організована відкрита лекція та проведений в межах Global Money Week 2023 майстер-клас висококваліфікованими спеціалістами, підвищив рівень фінансової грамотності та ще більше спонукав і змотивував студентів до отримання нових знань та навичок, щоб мати можливість стати в майбутньому успішними банкірами!
Кафедра фінансів ЧДТУ висловлює велику повагу та вдячність директорові філії Черкаського ГРУ АТ КБ «ПриватБанк» Шуршину Віктору Олександровичу за організовану зустріч, головному фахівцю із торгового еквайрингу Буту Олександру Олександровичу та старшому менеджеру з кредитних карток Вовченку Андрію Григоровичу за увагу, приділений час та гостинність, а також цікаву, корисну та змістовну інформацію!
Тримаємо освітній та фінансовий фронт разом!
Дякуємо Збройним силам України за можливість долучитися до Global Money Week – 2023!
Ставайте учасником Global Money Week! Приєднуйтесь до нас!
#ГраНавчанняДобробут #GMWUkraine2023 #PlanYourMoney #PlantYourFuture #GMW2023 #кафедрафінансівчдту