Global Money Week – 2023: приєднуємось до школи з фінансової грамотності для педагогів “ТАЛАН”

27 березня 2023 р. викладачі кафедри фінансів долучились до презентації Національним банком України дистанційної Школи з фінансової грамотності для педагогів “ТАЛАН”, на яку вже зареєстровано близько 4000 педагогів.
Вагомість та важливість цієї події підтверджує те, що відкривав Школу Голова Національного банку України Андрій Пишний.
Школа фінансової грамотності “Талан” – це безкоштовний курс із підвищення кваліфікації для педагогів за напрямом “Фінансова грамотність”, розроблений фахівцями Національного банку України із залученням провідних експертів фінансового ринку України.
Навчальний курс складається з 20 відеолекцій. Теми відеолекцій є базовими у сфері управління особистими фінансами, а саме: особистий бюджет, кредити, депозити, платіжні системи, банки тощо. Лекторами є працівники НБУ, ФГВФО, НКЦПФР, асоціацій ВАФК та ЄМА, Українського бюро кредитних історій, CASE-Ukraine, Zagoriy Foundation та IFC. Середня тривалість однієї  відеолекції – 1 година.
За результатами успішного проходження курсу передбачена видача сертифікатів про підвищення кваліфікації двох видів обсягом 20 та 30 годин.
Ознайомитися з програмою курсу, дізнатися умови проходження та власне почати вчитися можна на спеціальному лендингу за посиланням: https://promo.bank.gov.ua/school-talan/.
Національний банк України запрошує педагогів пройти навчання у Школі фінансової грамотності «Талан» та отримати грунтовні фінансові знання!
Викладачі кафедри фінансів також підтримують цю ініціативу НБУ та стають активними учасниками Школи.
Дякуємо Збройним силам України за можливість долучитися до Global Money Week – 2023!
Тримаємо освітній та фінансовий фронт разом!
Ставайте учасником Global Money Week! Приєднуйтесь до нас!
#ГраНавчанняДобробут #GMWUkraine2023 #PlanYourMoney #PlantYourFuture #GMW2023 #кафедрафінансівчдту