Global Money Week триває. День 2

21 березня 2023 року у межах Global Money Week,  що триває у Черкаському державному університеті за ініціативи кафедри фінансів, відбувся перегляд епізоду британського документального серіалу «Еволюція грошей» (The Ascent of Money). 
«Еволюція грошей» – екранізація світового фінансового бестселеру професора Гарвардського університету Ніла Фергюсона, в якій він розкладає по поличках складні поняття зі сфери економіки та фінансів. 
Під час перегляду стрічки, головна ідея якої: «Захисти себе від майбутніх ризиків!», молодь дізналась історію сучасного страхування; причини «краху» соціальної системи Японії; хто, де, коли і чому вперше створив страховий фонд; чому не працює система страхування ризиків, спричинених масштабними катастрофами; який урок нам дають катастрофічні стихійні лиха щодо нашої незахищеності; у чому полягала, як проходила та що дала економіці Чилі нова пенсійна реформа, які її переваги та недоліки; зміст поняття «стагфляція»; сутність хеджування та з якими деривативами працюють хедж-фонди; чи існує кращий спосіб страхування ризику у цьому нестабільному світі.
Після жвавого обговорення фільму, за фахового модерування завідувачки кафедри фінансів Ірини Гончаренко та доцентки кафедри Лесі Бережної, учасники дискусії дійшли висновку, що фінансова грамотність слугує інструментом убезпечення свого майбутнього, дає відчуття впевненості, надійності та захищеності. 
Своєю чергою, викладачі кафедри фінансів ЧДТУ заохотили молодь не припиняти вдосконалювати фінансову грамотність, адже це прямий шлях до успішної кар’єри, добробуту та самодостатності.
Найактивніші учасники дискусії були відзначені сертифікатами та пам’ятними призами.
Дякуємо Збройним силам України за можливість долучитися до цієї події!
Дякуємо нашому партнеру Інжиніринговій школі Noosphere, яка надала можливість у безпечній атмосфері провести запланований захід! 
Тримаємо освітній та фінансовий фронт разом!
Ставайте учасником Global Money Week! Приєднуйтесь до нас!
#ГраНавчанняДобробут #GMWUkraine2023 #PlanYourMoney #PlantYourFuture #GMW2023 #кафедрафінансівчдту