Global Money Week – 2023 стартував!

20 березня 2023 року в Черкаському державному технологічному університеті, за ініціативи кафедри фінансів факультету економіки та управління, відбулося відкриття Global Money Week.
Офіційною темою Global Money Week у 2023 році є “Плануйте свої гроші, плекайте своє майбутнє“. Вона наголошує на важливості сталого розвитку та впливі особистих фінансових рішень як на власне майбутнє, так і на навколишнє середовище та суспільство.
У контексті цієї теми та постійного гасла Global Money Week“Навчайся! Накопичуй! Заробляй!” до студентів звернулися із привітальним словом в.о. ректора ЧДТУ Олег Григор та завідувач кафедри фінансів Ірина Гончаренко. Здобувачі вищої освіти після ознайомлення з програмою Global Money Week в ЧДТУ на період 20 березня – 02 квітня 2023 р. мали можливість взяти участь у інтерактивних тренажерах та грі Kahoot. Найактивніші та переможці були відзначені пам᾿ятними подарунками.
О 14.00 на сторінці Центру фінансових знань ТАЛАН у фейсбуці викладачі та студенти долучились до прямої трансляції урочистого відкриття Global Money Week. Дякуємо представникам Міжнародної мережі фінансової освіти при Організації економічного співробітництва та розвитку (OECD/INFE) OECD як глобальному організатору а також Національному банку України як офіційному координатору кампанії в Україні за можливість бути дотичними до підвищення рівня фінансової грамотності населення!
Дякуємо Збройним силам України за можливість долучитися до цієї події!
Тримаємо освітній та фінансовий фронт разом!
Ставайте учасником Global Money Week! Приєднуйтесь до нас!
#ГраНавчанняДобробут #GMWUkraine2023 #PlanYourMoney #PlantYourFuture #GMW2023 #кафедрафінансівчдту