Вчимось протидіяти дезінформації

07 лютого 2023 року викладачі кафедри фінансів, а також бакалаври і магістри спеціальності 072»Фінанси, банківська справа та страхування» взяли онлайн участь у КРУГЛОМУ СТОЛІ «#StandWithUkraine. Stop Disinformation». Цей захід був організований факультетом інформаційних технологій, обліку та фінансів Поліського національного університету та спрямований на фахове обговорення актуальних питань з протидії дезінформації в Україні та світі.
Круглий стіл проводився в рамках проєкту «#StandWithUkraine. Stop Disinformation», метою якого є підвищення поінформованості молоді як агентів змін в суспільстві з питань технологічних рішень для протидії кампаніям з дезінформації. Завдяки цікавим спікерам слухачі отримали розуміння щодо основних питань, які турбують наше суспільство в умовах гібридної війни, а саме:
– Дезінформація: виклики демократичного світу.
– Основні уроки російсько-української інформаційної війни.
– Майбутні тенденції в кампаніях дезінформації.
– Роль освіти в протидії кампаніям з дезінформації та підвищенні обізнаності.
– Реакція міжнародної спільноти на кампанії з дезінформації.
Дякуємо Силам Оборони України, енергетикам, організаторам круглого столу, спікерам та партнерам проєкту (громадській організації «Асоціація Ноосфера», 10 закладом вищої освіти України, в яких діють науково-технічні лабораторії Noosphere Engineering School (NES), Науково-дослідному інституту ім. Я.-У. Сандала, Міжнародній мережі досліджень європейської інтеграції «EUROSCI», громадській організації «Ендшпіль» та іншим стейкхолдерам) за можливість долучитися до заходу, а також за цікаву та корисну інформацію!
Дотримуємось кібергігієни!
Тримаємо інформаційний та освітній фронт разом!!!