Разом із роботодавцями прямуємо назустріч дуального навчання

15 грудня 2022 р. відбулась зустріч студентів 3-4 курсів бакалаврату і магістрів освітньої програми «Фінанси і кредит» факультету економіки та управління з представниками ПрАТ «Миронівський хлібопродукт».
Метою зустрічі стала реалізація спільного проекту МХП і ЧДТУ, який проводиться під егідою МОН України, щодо відбору кращих студентів для проходження двомісячної оплачуваної практики, впровадження дуальної освіти та працевлаштування на підприємствах ПрАТ «МХП».
Здобувачі вищої освіти мали нагоду дізнатися цікаві факти про ПрАТ «Миронівський хлібопродукт», форми його взаємодії зі студентами, особливостями організації виробничого навчання і виробничої практики в сфері фінансів підприємства, взаємодії із банківськими установами, фіскальними та контролюючими фінансовими органами. Бакалаври та магістри познайомились із особливостями організації дуальної системи навчання, за якою у процесі підготовки студента беруть участь одразу два заклади – навчальний та роботодавець.
Дякуємо організаторам за цікаву інформацію та запрошуємо здобувачів вищої освіти долучатись до можливостей поєднання теоретичного навчання в університеті із практичними навичками на ПрАТ «Миронівський хлібопродукт» у межах дуальної системи навчання!
Відеопрезентації підприємства за посиланням.
Для тих, хто готовий розпочати свою кар’єру з МХП у межах практики або дуальної освіти, заповнити анкету можна тут.
Додаткова інформація за посиланням.
Дякуємо Збройним силам України та працівникам енергетичної сфери за можливість взяти участь у заході!
Все буде Україна!