Підвищуємо кваліфікацію на семінарах НБУ

24 листопада 2022 року у форматі Онлайн (Zoom) завідувач кафедри фінансів професор Ірина Гончаренко, професор кафедри Олена Березіна та доцент кафедри Леся Бережна взяли участь в семінарі Національного банку України «Тенденції фінансового сектору та регуляторні кроки для зменшення впливу кризи на сектор в умовах війни».
Завдяки участі у заході, працівники освітньої сфери мали можливість ознайомитися з останніми тенденціями на ринку фінансових послуг, змінами в регулюванні банківського сектору, особливостями експрес стрес-тестування банків в умовах воєнного стану, оновленою системою моніторингу системних ризиків та планами НБУ щодо відновлення банків.
Велика подяка Заступнику Голови НБУ Катерині Рожковій, Директорові Департаменту фінансової стабільності НБУ Первін Дадашовій, заступнику начальника управління Департаменту фінансової стабільності НБУ Андрію Даниленко, головному експерту Департаменту фінансової стабільності НБУ Владу Філатову, головним економістам Департаменту фінансової стабільності НБУ Юлії Баженовій та Анатолію Глазунову за Вашу підтримку, за можливість отримання нових знань а також за єднання у такий спосіб із навчальними закладами з усієї України!
Як завжди неперевершено: професійно, інформативно, доступно, корисно, цікаві спікери, якісні ілюстративні матеріали. За організацію на високому рівні окремо хочемо подякувати Мирославі Кузнецовій!
Дякуємо Збройним силам України та працівникам енергетичної сфери за можливість долучення до семінару!
Тримаємо освітній та фінансовий фронт разом!
Все буде Україна!