Запрошуємо студентів та викладачів долучитися до святкування 24 – 31 жовтня Всесвітнього дня заощаджень!

Шановні студенти та колеги!
Із 24 до 31 жовтня Національний банк України запрошує студентів та педагогів, а також усіх бажаючих долучитися до святкування Всесвітнього дня заощаджень. НБУ обіцяє цікаву програму, інтерактивні заходи та зустрічі із професіоналами-практиками, експертами НБУ, Фонду гарантування та Музею грошей!
Зокрема, нам запрпоновано навчитися складати бюджет, вести облік витрат та не потрапляти на гачок реклами товарів, дізнатись, як заощаджувати і захищати кошти від інфляції, а також торкнутися таємниць давніх скарбів і поговорити про витоки історії заощаджень!
Ознайомитися з програмою заходів можна за посиланням.
Щоб зареєструватися на обрані заходи, клікайте на назву заходу у програмі.
Також зареєструватися на захід можна скориставшись календарем на сайті Центру фінансових знань Талан (https://talan.bank.gov.ua/).
Святкуймо Тиждень заощаджень разом із Національним банком України!
Бажаємо цікавих і корисних знань!!!