Дні студентської науки 2022

Сьогодні кафедра фінансів Черкаського державного технологічного університету провела онлайн конференцію до Днів студентської науки 2022.

1. Кількість учасників – 13.
  2. Переможці:

Перше місце –

1) здобувачка вищої освіти І-го курсу освітнього рівня магістр факультету економіки та управління, групи ФКМ-21 Бережна Дарина Андріївна, тема доповіді: «Валютний ринок та валютне регулювання в Україні в умовах воєнного стану», науковий керівник доц. Бережна Л.В.

Друге місце –

1) здобувачка вищої освіти ІІ-го курсу освітнього рівня бакалавр факультету економіки та управління, групи ФК-201, Башинська Анна Валеріївна, тема доповіді: «Стан страхового ринку України під час воєнних дій», науковий керівник проф. Гончаренко І.Г.

2) здобувач вищої освіти ІІ-го курсу освітнього рівня бакалавр факультету інформаційних технологій і систем, групи ПЗ-2004, Кривко Даніїл Олександрович, тема доповіді: «Фінансове шахрайство в умовах діджиталізаціі: профілактика та захист в цифровому світі», науковий керівник доц. Шевченко А.М.

Третє місце –

1) здобувачка вищої освіти ІV-го курсу освітнього рівня бакалавр факультету економіки та управління, групи ФК-181+ск, Лопушанська Тетяна Павлівна, тема доповіді: «Банківський сектор України під впливом Covid-19», науковий керівник проф. Березіна О.Ю.

2) здобувачка вищої освіти І-го курсу освітнього рівня магістр факультету економіки та управління, групи ФКМ-21 Погоріла Анастасія Романівна, тема доповіді: «Адаптація  податкового законодавства України  до нових реалій в умовах війни», науковий керівник проф. Гончаренко І.Г.

3) здобувачка вищої освіти І-го курсу освітнього рівня магістр факультету економіки та управління, групи ФКМ-21 Хавченко Аліна Олександрівна, тема доповіді: «Фінансові ризики держави та управління ними», науковий керівник викл. Ломако Є.П.

1. Підготовка доповідей здійснювалась під керівництвом викладачів:

проф. Гончаренко І.Г., проф. Березіна О.Ю., проф. Пріхно І.М., доц. Бережна Л.В., доц. Дудченко Н.В., доц. Шевченко А.М., викл. Ломако Є.П.

1. Основні проблеми, що розглядались у доповідях:

Основні проблеми, що розглядались у доповідях:

• адаптація податкової системи України  до нових реалій в умовах війни;
  • стан страхового та валютного ринку, а також ринку банківських послуг України в умовах воєнного стану;
  • особливості фінансового законодавства та фінансової інклюзії у воєнний період;
  • діяльність банків у забезпеченні сталого розвитку фінансового ринку України в період пандемії, спричиненої коронавірусом COVID-19;
  • перспективи впровадження та функціонування державної цифрової валюти в Україні;
  • актуальні питання фінансового шахрайства в умовах діджиталізаціі;
  • фінансові ризики держави та підприємств: методи управління ними.

Дуже приємно, що студенти з допомогою наукових керівників проявили ентузіазм та обрали теми доповідей, що є вкрай актуальними нині!

Все буде Україна!!!