Участь у семінарі «Практичні аспекти формулювання та реалізації монетарної політики»

23-24 грудня 2021 р. викладачі кафедри фінансів Черкаського державного технологічного університету та здобувачі вищої освіти освітньої програми «Фінанси і кредит» взяли участь у семінарі «Практичні аспекти формулювання та реалізації монетарної політики», який організував Національний банк України в онлайн форматі для понад 150 викладачів із більш ніж 40 навчальних закладів 20 міст країни. Серед спікерів, які на значному професійному рівні знайомили учасників семінару із викликами для монетарної політики у 2021 році, поступовим зняттям обмежень на валютному ринку, методологічними особливостями платіжного балансу, ризиками поширення криптовалют тощо, були члени Ради НБУ, а також фахівці Департаменту монетарної політики та економічного аналізу і Департаменту відкритих ринків. (Із відповідними презентаціями можна ознайомитись за посиланням https://cutt.ly/9Ibskws).

Дякуємо організаторам за надзвичайно цікавий та корисний захід і можливість ознайомитись із практичними аспектами формулювання та реалізації монетарної політики.