Участь у практичному семінарі «Інфляційне таргетування в країнах з ринками, що розвиваються»

26 листопада 2021 р. викладачі кафедри фінансів Черкаського державного технологічного університету та здобувачі вищої освіти освітніх рівнів бакалавр і магістр освітньої програми «Фінанси і кредит» взяли участь у практичному семінарі «Інфляційне таргетування в країнах з ринками, що розвиваються», який організував Національний банк України в онлайн форматі. На захід було запрошено економістів та експертів із центральних банків світу, академічних та наукових установ, міжнародних фінансових інституцій для обговорення досвіду застосування інфляційного таргетування та уроків на майбутнє. Програма семінару складалась із трьох сесій:

Сесія 1: Інструментарій монетарної політики під час пандемії.

Сесія 2: Реакція монетарної політики на поточний інфляційний сплеск.

Сесія 3: Ефективність інфляційного таргетування та уроки на майбутнє.

Дякуємо організаторам за надзвичайно цікавий захід і можливість ознайомитись із практичними аспектами інфляційного таргетування в Польщі, Грузії, Румунії, Перу, Україні тощо.