Подяка за участь в акції

Із 1 до 30 вересня 2021 року Черкаський державний технологічний університет брав участь у Всеукраїнській благодійній акції «Монетки дітям», яку організували Національний Банк України та благодійний фонд «Таблеточки». На всій території України можна було здати монети номіналом 25 копійок, які рік тому перестали бути платіжним засобом, на допомогу онкохворим дітям. За повідомленням Національного банку України учасники акції зібрали монети на загальну суму близько 2,7 млн грн. Частина коштів має надійти до НДСЛ «Охматдит» на забезпечення відділення нейрохірургії витратними матеріалами. Решта коштів має піти на придбання ультразвукового скальпеля для Західноукраїнського спеціалізованого дитячого центру у Львові.

Кафедра фінансів факультету економіки та управління Черкаського державного технологічного університету щиро дякує за можливість об’єднати спільні зусилля заради майбутнього маленьких українців та долучитися до такої чудової акції і бажає швидкого одужання діткам!!!