27 жовтня 2021 р. викладачі кафедри фінансів Черкаського державного технологічного університету та здобувачі вищої освіти освітніх рівнів бакалавр і магістр освітньої програми «Фінанси і кредит» долучилися до відкритого дослідницького онлайн-семінару Національного банку України за участі Деніз Іган із дослідницького департаменту Міжнародного валютного фонду. Пані Іган розповіла про результати дослідження на тему «Премія за інструменти боргових зобов’язань держави» (The Premia on State-Contingent Debt Instruments). Дякуємо за пізнавальну доповідь, яка стосується питань управління державним боргом.