Зустріч студентів з фахівцями Міжрегіонального управління Національного агентства України з питань державної служби

Сьогодні студенти спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» освітньої програми «Фінанси і кредит» відвідали лекцію на тему: «Залучення молоді до державної служби та служби в органах місцевого самоврядування».

Під час зустрічі заступник начальника Міжрегіонального управління НАДС Оксана Бусля розповіла студентам про особливості стажування у державній службі та про відмінності у процедурах вступу на службу в органи місцевого самоврядування та прийняття на посади в органи державної влади, а також про вимоги до кандидатів у кожному з напрямків.

Також головний спеціаліст Міжрегіонального управління НАДС Наталя Ігнатенко познайомила студентів з особливостями залучення молоді на державну службу та розповіла про пошук актуальних вакансій та проходження конкурсного відбору.

Дякуємо фахівцям Міжрегіонального управління Національного агентства України з питань державної служби про цікаві і змістовні доповіді!