Підписано Меморандум про співпрацю між Державною податковою службою України та Черкаським державним технологічним університетом

За ініціативи кафедри фінансів підписано Меморандум про співпрацю між Державною податковою службою України та Черкаським державним технологічним університетом в особі Голови ДПС України Любченка Олексія Миколайовича та Ректора ЧДТУ Григора Олега Олександровича!

Метою Меморандуму є спільні дії Сторін, спрямовані на визначення сфер та механізмів співпраці задля спільного здійснення соціально-економічних перетворень та утвердження освітніх та інших громадянських цінностей в Україні за допомогою підготовки висококваліфікованих фахівців з вищою освітою та знаннями фінансів, фіскального адміністрування, податкової справи, їх професійної підготовки, стажування та підвищення кваліфікації!

Користуючись нагодою, висловлюємо надію на подальшу плідну співпрацю!