Викладачі кафедри прийняли участь у дев’ятій міжнародній конференції «Моніторинг, моделювання та управління емерджентною економікою»

26 травня 2021 року завідувач кафедри фінансів Гончаренко Ірина та професор Березіна Олена взяли участь у дев’ятій міжнародній конференції «Моніторинг, моделювання та управління емерджентною економікою» (9th International Conference on Monitoring, Modeling & Management of Emergent Economy, M3E2 2021), що проходила у м. Одеса та зібрала більше 200 учасників. У ході конференції були презентовані результати спільного з кафедрою міжнародної економіки та бізнесу ЧДТУ дослідження «Економічна продуктивність та конкурентоспроможність Українського експорту в умовах глобальних викликів» (Economic productivity and competitiveness of Ukrainian exports due to the global challenges). Дякуємо організаторам за запрошення на захід і можливість оприлюднення та обговорення наукових результатів.