МИ В ТОП-10 (Global Money Week 2021)!!!

За ініціативи кафедри фінансів з 22 по 28 березня відбувся Всесвітній тиждень грошей в Черкаському державному технологічному університеті. За результатами заходу ЧДТУ увійшов в ТОП-10 з 130 учасників як найактивніший заклад вищої освіти України!

Найактивнішими закладами вищої освіти України під час міжнародної кампанії з фінансової обізнаності «Всесвітній тиждень грошей» (Global Money Week 2021) стали:

• Ірпінський державний коледж економіки та права;
  • Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана;
  • Національний університет «Чернігівська політехніка»;
  • Сумський державний університет;
  • Університет банківської справи;
  • Фаховий коледж Миколаївського національного університету імені В.О. Сухомлинського;
  • Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна;
  • Хмельницький політехнічний фаховий коледж Національного університету «Львівська політехніка»;
  • Черкаський державний технологічний університет;
  • Чернівецький фаховий коледж технологій та дизайну.

У 2021 році в Україні до заходів на честь Global Money Week долучились студенти з-понад 130 закладів освіти.

При визначенні переможців журі конкурсу керувалось наступними критеріями: кількість самостійно проведених заходів, їх види та кількість учасників, взаємодія з партнерами й інформування.

Щиро дякуємо всім викладачам і студентам за активність, оригінальність, винахідливість, творчий підхід при проведенні заходів в умовах карантинних обмежень! Сподіваємось на продовження співпраці у сфері фінансової обізнаності в майбутньому!

Список всіх учасників найближчим часом буде розміщено на тематичному лендингу (https://cutt.ly/ycIcN1w). До 19 квітня освітнім закладам будуть розіслані всі документи про участь у заходах GMW 2021.

Організатори заходів для студентів – Національний банк України та Проект USAID «Трансформація фінансового сектору».

#GMWUkraine2021 #GlobalMoneyWeek2021

#ФінансоваГрамотність #ФінансоваОбізнаність