Студенти спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» відвідали онлайн вебінар «Як запустити електронну комерцію за 6 днів» (Lesson 1 «How to chooce a product and diversification»)

Міжнародна співпраця – це один з показників успішності закладу вищої освіти. Сьогодні, студенти спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» долучилися до вебінару «Як запустити електронну комерцію за 6 днів» (англійською мовою). У межах вебінару передбачено шість лекцій. Тема першої лекції: «How to chooce a product and diversification». Цікавий новий формат проведення лекції від міжнародної компанії та гарного лектора Emiliano Micheli (засновника компаній Serviziepratiche.com, Cervicalix.it, Dorilax.com) дає можливість отримання саме міжнародного досвіду ведення бізнесу.

Дякуємо колегам кафедри економіки та управління за надану можливість!