Студентка спеціальності «Фінанси, банківська, справа та страхування» здобула перемогу в конкурсі за проєктом ОБСЄ «Працюй безпечно»

У січні 2021 року Координатором проєктів ОБСЄ в Україні був оголошений конкурс відеороликів серед студентів «Я проти торгівлі людьми» у рамках соціального проєкту «Працюй безпечно». Студентка третього курсу спеціальності 072 «Фінанси, банківська, справа та страхування» (група ФК-181) факультету економіки та управління Євгенія Гуменюк гідно представила ЧДТУ, здобувши 1 місце в конкурсі, результати якого були оголошені у березні 2021 року.

Під час зустрічі з учасниками конкурсу кураторка проєкту «Працюй безпечно» від ОБСЄ Надія Кондибіна наголосила: «Ми вражені проробленою роботою, усіма вами. Ті відеоролики, які були відзняті, – неймовірні. В ОБСЄ працюють відеографи, і коли ми показували їм ролики учасників, вони також були вражені тими меседжами, якими ви нас надихали. Для нас дуже важливим було зрозуміти, як молодь бачить торгівлю людьми та чи розуміє, як протидіяти цій проблемі».

Завідувачка кафедри фінансів ЧДТУ Ірина Гончаренко зазначила: «Сьогодні завданням закладу вищої освіти є підготовка високопрофесійного фахівця, формування його професійних навичок та компетенцій, а також гнучких навичок, так званих «soft skills» – неспеціалізованих, але надзвичайно важливих для кар’єри надпрофесійних навичок, які відповідають за успішну участь у робочому процесі та високу продуктивність здобувачів вищої освіти. Тому обговорення зі студентами питань майбутнього працевлаштування та кар’єри, вибору першого місця роботи дозволяє їм розуміти «підводні камені»  сучасного ринку праці, приймати вірні рішення в умовах множинності варіантів для вибору. Висока оцінка роботи Євгенії  свідчить про те, що наші фінансисти мають не лише гарі знання з фаху, також це творчі особистості, які не лише розуміють сучасні соціальні проблеми, але й можуть цікаво та креативно про них розповісти. Ми пишаємося нашою студенткою та зичимо їй подальших  професійних і творчих успіхів!».