22 лютого 2021 року під час чергової сесії спільного проєкту (Training Course: Management of Internationalisation and German-Ukrainian Academic Cooperation 2020-2021) університету Лейбніца в Ганновері (LUH) в рамках програми ДААД (DAAD) «Підтримка інтернаціоналізації українських вищих навчальних закладів – безперервні освітні програми для адміністраторів українських вищих навчальних закладів в галузі освіти та академічного менеджменту (2019–2021)» («Support for the internationalisation of Ukrainian higher education institutions – continuing education programmes for administrators at Ukrainian higher education institutions in education and academic management (2019–2021)» завідувач кафедри фінансів Ірина Гончаренко та професор кафедри фінансів Олена Березіна обговорили з іншими учасниками виклики та перспективи реалізації проектів інтернаціоналізації у ЗВО України.

Пандемія внесла значні корективи у реалізацію планів інтернаціоналізації освітньої та наукової діяльності університетів України та світу. Натомість, ці виклики водночас активізують до пошуку інших форм інтернаціоналізації, зокрема інтернаціоналізації вдома (internationalization at home). Забезпечуючи функціонування Інформаційного центру ЄС в Черкаській області, ми прагнемо надати максимально повну інформацію щодо можливостей інтернаціоналізації, які наразі є для студентів, аспірантів, викладачів та всіх зацікавлених осіб» – зазначила завідувач кафедри фінансів Ірина Гончаренко.

Довідково: ЗВО України – учасники проєкту: Черкаський державний технологічний університет, Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Львівський національний університет імені Івана Франка, Національний університет Києво-Могилянська академія, Національний університет «Львівська політехніка», Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна, Сумський державний університет, Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя, Чернігівський національний технологічний університет, Тернопільський національний медичний університет імені І.Я. Горбачевського, Харківський національний автомобільно-дорожній університет, Київський національний університет технологій та дизайну, Донецький національний університет імені Василя Стуса, Полтавський національний педагогічний університет імені В.Г. Короленка, Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, Луцький національний технічний університет, Харківський національний аграрний університет імені В.В. Докучаєва, Бердянський державний педагогічний університет.