Всеукраїнський онлайн-семінар «Цифрові інструменти Google для науковців»

19 листопада 2020 р. викладачі кафедри фінансів взяли участь у Всеукраїнському онлайн-семінарі «Цифрові інструменти Google для науковців», який проводився Google спільно з Міністерством освіти і науки України. Спікери семінару познайомили учасників заходу із роллю цифрових сервісів у розвитку науки, із практикою застосування Google Академії в Київському університеті імені Бориса Грінченка, долучили слухачів до навчального практикуму використання Google Академія, до технічної демонстрації можливостей розширеного пошуку Google та Google Alerts, познайомили із можливостями роботи з даними: як використовувати Google Public Data, Dataset Search, Google Data Studio та Google Cloud Platform для наукової роботи. Велика вдячність організаторам та персональна подяка Антоніні Букач за дуже цікаву, актуальну, креативну, професійну та потрібну інформацію!