Філософський форум «Екзистенційні виклики Covid-19: філософія в пошуках сенсів»

17 листопад 2020 р. у Черкаському державному технологічному університеті відбувся VІІ Філософський форум «Екзистенційні виклики Covid-19: філософія в пошуках сенсів». Конференція об’єднала науковців – філософів, соціологів, політологів, економістів, що сприяло дослідженню проблеми Covid-19 та його впливу на сучасний світ з використанням різноманітних методик і поглядів.

Викладачі кафедри фінансів також прийняли участь у цьому Філософському форумі. Щиро дякуємо організаторам та спікерам за можливість бути присутніми на надзвичайно цікавому, пізнавальному, змістовному й актуальному заході!!! Дякуємо за чудову нагоду поміркувати над тим, як жити й працювати, маючи проблеми; вміти вирішувати ці проблеми й рости інтелектуально!!!