Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

5 листопада 2020 р. кафедрою української мови та загального мовознавства проведено перший тур XI Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Башинська Анна – студентка 1 курсу факультету економіки та управління спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» зайняла почесне третє місце у цьому конкурсі. Вітаємо Башинську Анну та її наукового керівника к.ф.н., доцента Дядюру Г.М. з перемогою та бажаємо подальших успіхів!!!

Пишаємося студентами-фінансистами, які не тільки розбираються у фінансах, а й відмінно володіють рідною мовою, знають культуру й традиції українського народу, шанують українські цінності й Шевченкове слово!!!