День народження кафедри фінансів

Сьогодні Кафедра Фінансів святкує свої 26 років!!! Позаду – чималий досвід та визнання! За всю історію існування нам дійсно є чим пишатися! Ми вдячні усім тим, хто доклав неабияких зусиль для існування та процвітання кафедри!!!

Сьогодні кафедра фінансів є сучасним освітньо-науковим центром, якому притаманні постійний творчий пошук, провадження новітніх технологій навчання та багатогранність міжнародних зв’язків навіть у тимчасових складних життєвих умовах!

Багато здобутків у різних напрямках, а головне – згуртований дружний професійний колектив, завжди готовий мобілізуватися і виконати будь-яке поставлене завдання!

Ми виховали плеяду студентів, що мають серйозні професійні та наукові здобутки – ПИШАЄМОСЯ!!!

Колективу зичимо нестримності в науковому пошуку, завзяття у вихованні майбутніх фахівців, далекоглядності у задумах і майбутніх здобутків! Успіхів на ниві освіти і науки, міцного здоров‘я, щастя та добробуту! Хай завжди панує у колективі злагода, взаєморозуміння та творча атмосфера!!!