Участь у семінарі НБУ

22-23 жовтня 2020 року завідувач кафедри фінансів Гончаренко І.Г. разом з професором Березіною О.Ю. та доцентом Бережною Л.В. взяли участь у семінарі Національного Банку України на тему «Тенденції та новації регулювання фінансового сектору в Україні».

Захід відбувся в режимі відеоконференції. Учасники семінару мали можливість ознайомитися з останніми тенденціями на ринку фінансових послуг, новими підходами до регулювання ринку небанківських фінансових установ, взяти участь у практичних заняттях з оцінки процентного ризику, розрахунку нового коефіцієнту довгострокової ліквідності NSFR.

Колектив кафедри фінансів ЧДТУ висловлює щиру вдячність за можливість вкотре долучитися до заходів, які організовує Департамент фінансової стабільності Національного банку України! Як завжди на високому рівні ‒ професійно, цікаво, змістовно і корисно!