Реформування вищої освіти Еразмус+. Пріоритети допомоги ЄС Україні

23 квітня 2020 року завідувач кафедри фінансів ЧДТУ, професор Гончаренко Ірина Георгіївна, професор Березіна Олена Юріївна та доцент Бережна Леся Віталіївна взяли участь у вебінарі, який організовано Національним Еразмус-офісом в Україні.

Тема вебінару: «Національна команда експертів з реформування вищої освіти Еразмус+: нові знання та можливості у модернізації освітніх програм закладу вищої освіти».

Дякуємо спікеру Жанні Талановій!

Викладачі кафедри також долучилися до відеоконференції «Пріоритети допомоги ЄС Україні для подолання наслідків епідемії COVID-19» за сприяння Представництва ЄС в Україні.

Дякуємо спікерам за змістовну розмову з актуальної нині проблематики, зокрема: Послу, Голові Представництва ЄС в Україні – Матті Маасікасу, керівнику Програм співробітництва Представництва ЄС в Україні – Штефану Шльойнінгу, керівнику відділу преси та інформації Представництва ЄС в Україні – Наташі Єфімофф та раднику з питань преси та інформації Представництва ЄС в Україні – Вікторії Давидовій.

Розраховуємо на подальшу співпрацю!